Hakkımızda

SUDENT

"Hayata gülümsemekten çekinmeyin..."

SUDENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; ağız, diş ve çene cerrahisi, ortodonti, implant, entodonti (kanal tedavisi), pedodonti (süt dişi tedavisi), periodontoloji, konservatif tedavi, diş beyazlatma, lazer uygulamaları, panoramik röntgen, dijital röntgen, ozon terapisi, ağız kokusu tedavisi, çene eklemi tedavisi, protezler ve köprüler, gülüş tasarımı konularında hizmet sunmaktadır.

İstanbul Bağcılar'da haftanın 7 günü 09.30 - 00.00 saatleri arasında hizmet veren SUDENT; uzman doktorları ile yurt içi ve yurtdışından yıllardan bu yana binlerce hastanın mutlu bir şekilde gülümsemesini sağlamış, ağız ve diş sağlığı alanında yenilikçi ve modern tedavi sistemleri ile çalışmalarını devam ettiren, bir çok kurumla anlaşmalı bir polikliniktir.

Kliniğimizden Görüntüler

Kliniğimizde konforunuz ve rahatınız için her şey düşünüldü.
Tedavi sürecinizin başından sonra harika bir deneyim için Sudent.

info@sudent.com.tr
Telefon: 0212 651 42 42
Hakkımızda
SUDENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, oral diagnoz, panoramik röntgen, kuron köprü, total ve parsiyel protezler, deflex protezleri, pedodonti, ortodonti, periodontoloji, endodonti ,implant, cerrahi, RVG, bleaching, lazer uygulamaları, ozon jeneratörü tedavileri sunmaktadır.
Sosyal Medya
Copyright © 2018. Sudent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi. Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.
Open chat
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?